BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

banner
Sıkça Sorulan Sorular

Dilerseniz, ihtiyacınız olan eğitim programlarına ya da danışmanlık görüşmelerine makul bir ücret ödeyerek dahil olabilirsiniz.

  Eğitim Ücretlerimiz (Katıldığınız her bir eğitim için  20 TL)

  Danışmanlık Ücretlerimiz (Her bir danışman için ……..TL/saat)

İki programın amacı birbirinden tamamen farklıdır. Girişimcilik programında kendi işini kurmak ya da büyütmek isteyen kadınlar hedeflenirken, çalışma programında iş kurmadan istihdama katılmak isteyen kadınlar hedeflenir. Bu nedenle programlardan yalnız biri tercih edilmelidir. Başvuru sonrasında yapılacak ön değerlendirme sürecinde kişilik envanter sonuçlarının başvurduğunuz programa uygun olup olmadığına bakılacak ve sonuçların sizinle paylaşıldığı görüşmede uygun olan programa yerleştirileceksiniz.

Girişimcilik programı eğitimlerimiz 126 saat, çalışan programımız 60 saat sürecektir. Her iki programda Gönüllülük eğitimleri olacaktır.

Grup olarak verilecek eğitimlerde çalışan kadınlar için  de 18:00 den sonra başlayacak eğitim programlarımız olacak. Ayrıntılı eğitim saatleri için etkinlik takvimine bakabilirsiniz. 

Evet, biz bizze sadece kadınlar için hazırlanmıştır :)

Programa kayıt olan katılımcılardan herhangi bir ücret alınmamaktadır. Programa dahil olmadan, dışarıdan belli derslere katılan katılımcılar makul bir ücret ödemektedir. Program çözüm ortakları ve sponsorlar tarafından desteklenmektedir.

Projeye sponsorluk alternatifleri için irtibat numaramız xxxx   x x x

Evet tüm programların sonunda sınavda başarılı olan katılımcılar sertifika alacaktır. Girişimcilik programının en başarılı 30 katılımcısı ayrıca KOSGEB eğitimine katılacak ve bunun sonunda da KOSGEB eğitim sertifikası da alacaktır.

Hayır, biz bizze kadınlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren bir sosyal oluşumdur. Maddi yardım sağlanmamaktadır.

Program eğitim ve danışmanlık hizmetinin bütünüdür. Kayıt yapıldıktan sonra 1 yıl süre ile danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.