BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

KOLEKTİF
GONCA YILDIZ TOPAL
Gülçin Bilgin Gezer
Merve Esim Cinay
Öykü Karabıyık
VİAMARİS TURİZM
Gökçe Yüksel
Özlem & Serpil Sermetöz
Gözde Şekercioğlu
Sihirli Yolculuk
Gülçin Bilgin Gezer
Kurucu Ortak
Sihirli Yolculuk
https://www.sihirliyolculuk.com/

Sihirli Yolculuk, Türkiye’nin ilk kişiye özel çocuk kitabıdır.

 

Sihirli Yolculuk'da her çocuğun sadece kendine özel bir hikayesi olur. Her kitap, sipariş üzerine tek tek hazırlanır ve Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir. Çocuk gelişimini destekleyen, yaratıcı ve özel bir hediye yaratmak hayaliyle çıktığımız bu yolculukta hem çocuklar hem de ebeveynler bizi çok sevdi.


Çocuklar, kitaplardaki kahramanın kendileri olduğunu fark edince hem çok şaşırıyor hem de çok mutlu oluyorlar. Anne - babalar da çocuklarına özel hazırlanmış, hayat boyu saklanacak bu kitabı çok seviyor ve tavsiye ediyor.


Sihirli Yolculuk kitabınızı, www.sihirliyolculuk.com ‘da Kitap Hazırla ‘ya tıklayarak hazırlayabilirsiniz. Ödeme adımında ‘İndirim kodu kullan’a tıklayıp BizBizze'ye özel, BIZBIZZE20 kodunuzu girmeyi unutmayın.

Gülçin Bilgin Gezer

 

Merhaba, ben Gülçin. Türkiye’nin ilk isme özel çocuk kitabı SihirliYolculuk.com‘un kurucu ortağıyım.

 

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü 2010 yılında bitirip, 2 yıl Türkiye’de pazarlama alanında çalıştıktan sonra Londra’ya taşındım. Pazarlama İletişimi ve Reklamcılık Yüksek Lisansı yaptıktan sonra çalışma hayatıma pazar araştırma ve finans sektörlerinde Proje Yöneticisi ve Pazarlama Müdürü pozisyonlarında devam ettim.

 

2017'de Sihirli Yolculuk'u kurmamızdan 1 yıl sonra Türkiye'ye geri döndüm ve şimdi tam zamanlı olarak Sihirli Yolculuk için çalışıyorum.

 

Aynı zamanda BizBizze 2018 Güz dönemi grubunun bir parçası olmaktan çok mutluyum :)