BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

İş Kuranlar
GONCA YILDIZ TOPAL
Gülçin Bilgin Gezer
Merve Esim Cinay
Öykü Karabıyık
VİAMARİS TURİZM
Gökçe Yüksel
Özlem & Serpil Sermetöz
Gözde Şekercioğlu
CHEF HORECA
GONCA YILDIZ TOPAL
İHRACAT YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
CHEF HORECA
http://www.chefhoreca.com/

Chef Horeca, 10 yıllık deneyimle, uzman olduğu sektörlerde, sektör dinamiklerine hakim olan yapısıyla, hedeflenen dış pazarlarda, pazar analizleri, araştırmaları ve fuar katılımları ile ihracat yönetimi danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Uzman olduğumuz sektörler;

  • Otel ve restaurant ekipmanları
  • Bahçe mobilyaları
  • İç ve dış mekan restaurant ve enstitü mobilyaları
  • Endüstriyel çöp konteynerleri ve taşıma ekipmanları
  • Ev tüketici ürünleri

 

İhracat yönetiminin, her sektöre hitap etmeye çalışan bir firmadan sağlanmasına kıyasla, sektöre hakim olan, sektör fuarlarının verimliliğini bilen, pazardaki boşlukları görebilen, müşteri beklentilerini anlayabilen bir danışman tarafından sağlanması, başarıya daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşılacağının garantisidir. Bu bağlamda, sektörel ihracat yönetimi, ihracata yeni başlayacak ve ihracatının geliştirilmesini isteyen firmalar için, pazara cepleri dolu çıkmak anlamına gelir.

İhracat yönetim firması olarak; hedefimiz birlikte çalıştığımız firmaların, pazar verilerinin doğru analiz edilmesiyle, doğru strateji kurgulayarak, dış pazarda etkin bir oyuncu olmalarını sağlamaktır. Sloganımız ‘yenilik ve değişime açık ol!’ olup, bu motto, yolculuğumuz sırasında bize rehberlik edecektir.

 

GONCA YILDIZ TOPAL

Merhaba,

Ben Gonca, 2009 yılından beri çeşitli firmalarda, ihracat bölge yöneticisi ve ihracat müdürü pozisyonlarında çalıştım. 2016 yılında kurduğumuz ihracat yönetim sistemiyle, şuanda da halen ihracat yönetimini devam ettirdiğim firmanın, düzenli ihracat yapan bir firma haline gelmesini sağladık. 2018 yılı Mayıs ayı itibariyle de, bu deneyimi başka firmaların da yaşaması amacıyla bir ihracat yönetim danışmanlığı firması kurmuş bulunuyorum. 

Şimdi ekip olup, bu sistemi ihracat yapmak veya ihracatını geliştirmek isteyen firmalara sunma zamanı!