BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

BASIN ODASI
banner
Yaz Buluşması'nda bir aradaydık

BizBizze Yaz Buluşması, BizBizze’nin üyeleri, girişimcileri ve destekçilerinin katılımıyla gerçekleşti. 2018 Bahar Dönemi Girişimcilik programı hakkında bilgi verilen buluşmada BizBizze gönüllülerine teşekkür sertifikaları sunulurken speed networking etkinliği ile konukların birbirini yakından tanımasına katkı sağlandı

BizBizze Yaz Buluşması, 27 Haziran Çarşamba günü 16.30-19.30 saatleri arasında Joint İdea ev sahipliğinde gerçekleşti. BizBizze’nin davetiyle Yaz Buluşması’nda biraraya gelen girişimciler, girişimci adayları ve BizBizze dostları program öncesi düzenlenen kokteyl ile sohbet imkanı buldu.

Buluşma programı Bizbizze Derneği Başkanı Özden Anık Tekir’in açılış konuşmasıyla başladı. Özden Anık Tekir konuşmasında 2018 Bahar Girişimcilik Programı hakkında veriler paylaştı ve BizBizze’nin sonbahar döneminde açmayı planladığı girişimcilik ve istihdam programları hakkında bilgi verdi. Derneğin kadınları sosyal ve ekonomik hayata kazandırmaya dönük hedeflerini anımsatan Özden Anık Tekir, BizBizze’nin kurucusu Bedriye Hülya’yla beraber programa destek veren gönüllülere dernek adına teşekkür sertifikası sundu.

Girişimci adayları E-Ticaret Eğitimi sertifikalarını aldı

Etkinlikte Girişimcilik Programı Bahar dönemi katılımcıları BizBizze – İdeaSoft işbirliğiyle sunulan  e-ticaret eğitimi sertifikalarını BizBizze yönetim kurulu üyelerinin elinden aldı.

‘BizBizze’nin dostları, gönüllü eğitmen, koç, mentor ve danışmanlarının katıldığı etkinlik, birlikte daha geniş bir sinerji yaratılması için networking ile devam etti.

Kurumsaldan Sonra Hayat Var Mı?

Yaz Buluşmasının ardından Jont İdea’da BizBizze’nin enerjisi hissedilmeye devam etti. BizBizze Yönetim Kurulu üyesi Neşen Yücel’in düzenlediği ve moderasyonunu yaptığı ‘Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?’ paneli ile kurumsal yaşamdan sonra kendi işini kuran konuklarla söyleşildi. BizBizze kurucularından Ayşegül Akşak’ın da konuşmacı olduğu panelde katılımcıların yönelttiği sorularla girişimciliğe atılacak ilk adımlarda nelere dikkat edilmesi gerektiği tartışıldı.

Kadının gücüne inanan iş dünyasından çok sayıda konuk da BizBizze kadınlarını bu buluşmada yalnız bırakmadı.

28.06.2018