BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

BASIN ODASI
'Ekonomik dalgalanmada kadın girişimcilere öneriler' paneli

BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği girişimci kadınlara dönemin ihtiyacına uygun destek sunmak üzere “Ekonomik Dalgalanmada Kadın Girişimcilere Öneriler” paneli düzenliyor, 9 Ekim Salı günü saat 16.30’da, Joint Idea, İstanbul Kanyon AVM’de ücretsiz olarak yapılacak panelde güncel durum göz önüne alınarak kadın girişimciler için tavsiyeler konuşulacak.

Ekonomik dalgalanmada güçlü olmanın yollarının aktarılacağı panelde, Rıdvan Baştürk (Global Menkul Değerler Piyasa Analisti), Gaye Göker (Global MD Portföy Yönetimi-Yönetim Kurulu Başkanı), Çiğdem Çil Yıldız (BizBizze Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Global MD Portföy Yönetimi Satış ve Pazarlama Direktörü) konuşmacı olarak yer alacak ve soruları cevaplandıracak.

Etkinlik, saat 19.00 itibarıyla BizBizze Yönetim Kurulu üyesi ve Stage-Co Kurucu Ortağı Neşen Yücel'in artık gelenekselleşen "Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?" paneliyle devam edecek. Yücel, kurumsal yaşamdan ayrılıp beyaz yakalarını ve kollarını sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile- Fanfan Cafe Kurucusu Ayça Işık, Roomsuggestion Kurucusu Haluk Bilen ve Juice Up Kurucusu Selen Sonar'la- kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenleri konuşacak. Kurumsaldan sonra hayat var mı? Peki ya girişimciliğin vadettiği özgürlükler ütopyasında her şey harika mı? B Planlarımızı gözden geçirip, değişen kurumsal yaşam koşulları ve bizimle birlikte değişen ihtiyaçlarımız ekseninde güzel bir sohbet gerçekleştirecek ve eve birbirimizden ilham almış olarak döneceğiz.

Kayıt için info@bizbizze.com adresine mail atabilir ya da bu linke tıklayabilirsiniz.

02.10.2018