BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

BASIN ODASI
BizBizze ile İşe 5 Adım programına başvurular başladı

İş arayan kadınlara destek ve güçlendirme hizmeti vermeyi hedeflediğimiz “BizBizze ile İşe 5 Adım Programı” başlıyor. Üniversiteden yeni mezun olup iş aramaya başlayan ya da çalışma hayatına ara verip şimdi yeniden işe dönmek isteyen kadınlar için 5 farklı destek hizmeti içeren programa başvurular 8-22 Şubat tarihler arasında kabul edilecek.


Kadınların sosyal ve ekonomik hayata katılımını destekleme hedefiyle yola çıkan BizBizze, kadın istihdamının %20'lerde olduğu Türkiye’de bu oranı arttırmak gerektiği inancıyla gönüllüleri ve destekçileri ile kolları sıvadı. Dernek, “BizBizze ile İşe 5 Adım Programı”nı hayata geçiriyor. Psylabs, E&E Group Career Consultants, İdeaSoft ve ICF Türkiye'nin Kadıköy Belediyesi destekçi olarak katkı sunduğu BizBizze ile İşe 5 Adım Programı, kadınlara ücretsiz olarak rehberlik, eğitim, koçluk, mentorluk ve danışmanlık hizmeti sunuacak.

Program, Kadınların iş arama sürecinde ihtiyaç duyduğu beceri ve donanımı kazandıracak, kendilerini tanıyarak kariyer planlarında netleşmelerini sağlayacak hizmetler verecek .

BizBizze ile İşe 5 Adım Programı’na neden başvurmalısınız?

Kendiniz için doğru işi nasıl bulacağınızı düşünüyorsanız, etkili ve doğru Cv hazırlamak istiyorsanız ya da iş mülakatlarında başarılı olmak istiyorsanız programa başvurmalısınız. 

Program işe yerleştirme veya görüşme yönlendirmesi yapmamaktadır.

Programın başvuru formuna ve rehberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz 

 

 

08.02.2019