BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

BASIN ODASI
BizBizze Girişimcilik Programı başvuruları sona erdi

BizBizze 2018 Sonbahar Girişimcilik Programına başvuruları 15 Eylül itibariyle sona erdi. Başvuru yapan adayların başvuruları değerlendirilerek kendileriyle iletişime geçecektir.

Başvuru Değerlendirme Süreci:

1-Bizbizze 2018 Girişimcilik Programı’na katılmak isteyenler internet sitemizde yer alan ve aşağıda linki verilen başvuru formunu, internet üzerinden doldurarak başvurabilir.

2-Gelen tüm başvurular, Bizbizze proje ekibi tarafından derlenir. Başvuru formlarının teknik açıdan eksiksiz olup olmadığı kontrol edilir. Uygun adaylar, e-posta ve telefon aracılığıyla İlk Adım Görüşmesi’ne davet edilir. Başvuruları, kabul edilemeyenler Bizbizze proje ekibi tarafından e-posta yoluyla bilgilendirilir.

3-Başvurusu kabul edilen girişimci ve girişimci adaylarına, program yerleştirmesi öncesinde verilecek bir danışmanlık hizmeti olan İlk Adım Görüşmesi’nden sonra eğitim programı, yeri ve programla ilgili diğer detaylar katılımcılarla paylaşılır ve programa katılımı karşılıklı olarak teyit edilir.

Program Takvimi*

Başvuru Dönemi:  27 Ağustos – 15 Eylül 2018 

Açılış Semineri: Girişimci Gibi Düşünme – 17 Eylül 2018

İlk Adım – Rehberlik Görüşmeleri: 18-30 Eylül 2018

Eğitimler:  1 Ekim – 30 Kasım 2018

Koçluk Hizmeti: Her girişimci en az 6 seans koçluk hizmeti alacaktır. Bu hizmetin süresi ve takvimi katılımcının ihtiyaç ve taleplerine göre değişiklik gösterebilir.

Mentörlük Hizmeti: Her girişimci en az 6 seans mentorluk hizmeti alacaktır. Bu hizmetin süresi ve takvimi katılımcının ihtiyaç ve taleplerine göre değişiklik gösterebilir

Danışmanlık Hizmeti: Katılımcının ihtiyaç ve taleplerine göre düzenlenir. Hizmette herhangi bir limit söz konusu değildir.

* İstenmemekle birlikte program tarihlerinde değişikliğe gidilebilir.

Soru ve görüşlerinizi iletmek için info@bizbizze.com adresinden bize ulaşabilirsiniz

16.09.2018