BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

BASIN ODASI
banner
BizBizze 1 Yaşında

“Birlikte. Daha Güçlü” diyerek, kadınları sosyal ve ekonomik yaşamda desteklemek üzere 5 Aralık 2017’de kurulan BizBizze, düzenlediği doğum günü partisi ile yeni yaşını kutladı. Geçen bir yılın heyecanı ve mutluluğunun hem sahneye hem de davetlilere yansıdığı partide BizBizzze’nin üyeleri, program katılımcıları ve dostları buluştu.

Kendisine kuruluş günü olarak kadınların seçme ve seçilme hakkını kazandığı 5 Aralık gününü seçen BizBizze, 1’inci yaşını Taksim Roxy Club’da düzenlediği bir parti ile kutladı. Aralarında BizBizze programlarından mezun olan kadınlar, BizBizze gönüllüleri ve dostlarının bulunduğu 100’den fazla davetli Fikret Yıldırıcı’nın Stand up gösterisi ve Oh My Goat grubunun sahne performansı ile bolca eğlendi. Müzik ve stand up gösterisinin yer aldığı sahne programının yanı sıra gecede BizBizzeli girişimci kadınların hazırladığı ürün ve sürprizler ile bir çekiliş düzenlendi. BizBizze girişimcisi kadınlar ürettikleri ürün ve hizmetleri u geceye özel BizBizze için hazırladı. Yapılan eğlenceli bir çekilişle 25 davetli geceden BizBizze hatıraları ile ayrıldı.

BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği Başkanı Özden Anık Tekir açılış konuşmasında BizBizze’nin yeni yıl planları ve hedefleri hakkında bilgiler verdi. BizBizze’nin yeni yaşında çalışma yürüttüğü alanları arttıracağını ifade eden Tekir, yeni dönemde iş kurmak ya da işini büyütmek isteyen kadın girişimciler için açmayı planladıkları girişimcilik programının yanına istihdam programını da ekleyeceklerini belirtti.

BizBizze’nin çalışmalarına destek vermek, üyeleri olmak isteyen herkesin yaşamının BizBizze ile daha da güzelleşmesini amaçladıklarını aktaran Tekir, bunun için yeni yaşlarıyla beraber BizBizze üyeleri için fırsatlar, kolaylıklar ve sürprizler içeren bir üye değer seti hazırladıklarını, yeni yaşlarında üyelerinin dahil olacağı network etkinliklerine ve dönüştürücü, geliştirici buluşmalarına, eğitimlerine devam edeceklerini ifade etti.

Gecede BizBizze’nin 1’inci yaş kutlamasına emeği geçen Oh My Goat grubu, Fikret Yıldırıcı, Roxy Club ailesi, Nalan Aydın, Aycan Helvacıoğlu, Özlem Seferoğlu ve Özgün Tükle’ye de dernek yönetimi tarafından teşekkür sertifikası sunuldu.

BizBizze girişimcisi kadınların yer aldığı kısa tanıtım filmlerinin izleyicilerle buluştuğu gece dinamik sahne programının ardından 90’lar DJ performans eşliğinde sona erdi.

10.12.2018