BİRLİKTE. DAHA GÜÇLÜ.

BASIN ODASI
banner
Başlıyoruz!

Başvuru süreci sona eren BizBizze Girişimcilik Programı girişimci ve girişimci adayı kadınlara kendileri için bol bol sorular sorduran bir açılış buluşmasıyla başladı.

BizBizze 2018 Sonbahar Girişimcilik Programı 17 Eylül’de BizBizze kurucusu ve YK üyesi Bedriye Hülya’nın girişimci kadınların motivasyonlarına odaklanan “Girişimci Gibi Düşünme” sunumuyla başladı. 27 Ağustos 15 Eylül tarihleri arasında BizBizze girişimcilik programına başvuran tüm kadınların davet edildiği açılış buluşmasına girişimcilik programımızın çözüm ortaklarından Şişli Belediyesi ev sahipliği yaptı. Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleşen buluşmada hayata girişimci gözüyle bakmak üzerine Bedriye Hülya’nın sunumu ve sorularıyla zengin bir deneyim paylaşımı gerçekleşti.

Etkinliğe katılan yaklaşık 100 girişimci ve girişimci adayı kadına programın ikinci aşaması olan ilk adım / rehberlik hizmeti hakkında bilgi verildi. Yaklaşık iki saat süren buluşma sunum sonrası gerçekleşen sohbetle sona erdi.

 

20.09.2018